.

.

HPC Optika kompatibilna sa Avago AFBR-711xpdz 10GBase-LR XFP primopredajnikom

HPC Optika kompatibilna sa Avago AFBR-711xpdz 10GBase-LR XFP primopredajnikom

KM 47.49

Iznos
U obrascu koji je dostupan narudžbi

Potpuno kompatibilan sa Avago AFBR-711xpdz. XFP primopredajnik modul, 10 Gbps brzina prenosa podataka. 10 GBase-LR 10 G Ethernet, Jednomodno vlakno (SMF). Do 10km doseg, 1310nm talasna dužina, Duplex LC. DOŽIVOTNA GARANCIJA. Potpuno kompatibilan sa Avago AFBR-711xpdz. XFP primopredajnik modul, 10 Gbps brzina prenosa podataka. 10 GBase-LR 10 G Ethernet, Jednomodno vlakno (SMF). Do 10km doseg, 1310nm talasna dužina, Duplex LC. DOŽIVOTNA GARANCIJA. HPC Optika kompatibilna sa Avago kompatibilnim AFBR-711xpdz 10 GBase-LR XFP primopredajnikom.

Svojstva

Kupci takođe biraju